פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שגית | 20:12  04/05/08
מישהו יכול לתת לי אינפורמציה בעניין של הסבה לחינוך מיוחד.
תמי | 14:13  05/05/08
שגית שלום, אני לא בדיוק יודעת ממה את רוצה לעשות הסבה לחינוך מיוחד, אבל בכל מקרה אני מכירה את המסלול לחינוך מיוחד בבית ברל, שם את יכולה לעשות תואר בחינוך ותעודת הוראה. את יכולה לפנות למכללה ולברר מה התוכנית שתתאים לך להסבה.
שגית | 15:34  05/05/08
יש לי תואר ראשון בחינוך ואני עושה הסבה תעודת הוראה בחינוך מיוחד. מה ידוע לך על המסול לחינוך מיוחד.. מבחינת ההתמחות?
תמי | 13:41  12/05/08
היי שגית, על המסלול לחינוך מיוחד ידוע לי שיש בתוך המסלול עצמו 4 נתיבים שבהם אפשר ללמוד: גיל הרך, יסודי, על-יסודי וכללי. חוץ מזה את יכולה לעשות התמחות בליקויי שמיעה או ליקויי למידה (זה בשנה השלישית) ואם את רוצה את גם יכולה לעשות התמחות בשפה האנגלית או טיפול ע"י בע"ח אלו הם חוגי בחירה. אני בחרתי ליקויי שמיעה כדי ללמוד את שפת הסימנים ואני מאוד מרוצה מהמסלול באופן כללי, אם עניינתי אותך את יכולה לבוא ליום הפתוח השבוע. בהצלחה. תמר ברקוביץ'
נועה | 20:02  05/05/08
פשוט אני למדתי שם, אז אני יודעת ממקור ראשון, יש להם תוכנית שמעניקה תואר ראשון בחינוך -B.ed. + תעודת הוראה כפולה: תעודה בינמסלולית בחינוך מיוחד א' – י"ב + תעודת הוראה לחינוך רגיל יסודי א' – ו' / על יסודי ז' – י' בסמינר הוא בין הגופים המרכזיים והמוכרים בכשרה להוראה, תוכלי להכנס לאתר ולהתעניין... בהצלחה
שגית | 09:12  06/05/08
היי, את למדת במסלול לחינוך מיוחד?אם כן , אשמח לדבר איתך ולשאול אותך כמה שאלות..
נועה | 16:11  07/05/08
אמרתי שלמדתי בסמינר הקיבוצים, לא אמרתי שחינוך מיוחד, אבל, וזה אבל חשוב, אני מכירה את המסלול מיכוון שכשהתלבטתי במה ללמוד, זה היה בין כמה תחומים שחינוך מיוחד היה בניהם, בדקתי את כל תחום לגופו, בסוף בחרתי בחינוך דמוקרטי כי יותר התחברתי לזה.. אז תרגישי חופשי לשאול כל מה שבא לך...
רוית | 15:16  06/05/08
שלמסלול הסבת אקדמאים בלוינסקי יש שם מעולה..תוכנית ההסבה היא אישית לכל אחד ותלויה ברקע שממנו את באה.
שגית | 21:00  06/05/08
ספרו דברים בשטח.. על המסלול... איך זה הולך...לא לפרסם לי פה כל שנייה את לוינסקי בעע
רעות | 16:05  07/05/08
יש מסלול מקסים במכללת לוינסקי. לומדים משהו כמו יומיים בשבוע במשך שנתיים גם תיאוריה וגם התנסות מעשית
אפרת יצחקי- רבינוביץ | 08:06  11/05/08
סגור