פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

מישהי... =] | 15:33  18/01/07
מיכל שלום, זה לא כזה ייעוץ אבל יש לי שאלה... קודם כל אני בכיתה ח אז יש לי עוד זמן מבחינת זה... בתכנון שלי להמשך חיי אני רוצה להיות עורכת דין.. עכשיו אני לומדת באולפנה... ושאלתי היא כזאת:האם אפשר במקום שירות לאומי להיות מתמחה במשרד עורכי דין?... כי אני מתלבטת בין זה לבין צבא... כיוון שאני באמת רוצה להיות עורכת דין אז לא אכפת לי להיות מתמחה גם אבל אני לא יודעת אם זה אפשרי...כאשר אני עושה שירות לאומי בעצם להיות מתמחה במשרד עורכי דין
מיכל תירוש | 19:12  18/01/07
הי, התמחות במשרד עו"ד היא דבר שעושים אנשים אחרי שסיימו את לימודי המשפטים, או לקראת סיום לימודיהם. מי שלא למד משפטים, לא יוכל להיות מתמחה... מה שכן ניתן לעשות זה לעבוד במשרד עו"ד בתפקיד פקידותי, למשל. עם זאת, למיטב ידיעתי זה לא משהו שמוכר כמסגרת של שירות לאומי. כך שאם זה הכיוון, כנראה שיהיה עליך לעשות זאת כעבודה וככל הנראה במקום שירות לאומי. עם זאת, מאחר ובאמת יש לך עוד די הרבה זמן, אין לדעת- אולי עד אז דברים ישתנו, כך שאולי לא כדאי לדאוג כבר מעכשיו... :) מיכל
סגור