פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

מוריה | 00:37  20/05/08
אני בת 19 ורוצה ללמוד שנה הבאה ריפןי בעיסוק. ראיתי שאפשר ללמוד רק מעל גיל עשרים. האם זה נכון? כמו כן איפה הדרישות הכי נמוכות?
היי | 10:04  22/05/08
גם אני בעבר רציתי מאוד ללמוד את התחום הזה אך כשהתבררו לי מהם תנאי הקבלה נפלתי מהכיסא..הביקוש מאוד גבוה ולכן גם תנאי הקבלה המטורפים.לפי דעתי מלמדים ריפוי בעיסוק ברמה גבוהה רק באוניברסיטאות.בסופו של דבר בחרתי ללמוד חינוך מיוחד,כי היועצת באת"א המליצה ואמרה שזה הכי קרוב שיש.התחלתי בלוינסקי,אני שנה שניה ובינתיים לא נראה לי שאני אעבור לריפוי בעיסוק. קחי בחשבון שהלימודים של ריפוי בעיסוק עמוסים מאוד-בסביבות 4 5 ימים בשבוע.
חינוך מיוחד פי אלף טוב מריפוי בעיסוק, במיוחד בלוינסקי. תדברי שם עם ראש החוג
אפרת יצחקי- רבינוביץ | 20:49  22/05/08
הי מוריה יתכן והנתון בקשר לגיל נכון, אך איני יודעת בוודאות. ניתן ללמוד את התחום רק באוניברסיטאות.
סגור