פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

רווית | 21:42  22/01/07
היי מיכל, שמי רווית ואני מתלבטת אם ללמוד הנדסת מחשבים. אין לי שום רקע בנושא ולא למדתי בעבר מקצוע מדעי כלשהו פרט למתמטיקה 5 יחידות (ואת המתמטיקה עברתי בהצלחה גורפת!!). בתיכון מקצוע מדעי לא עניין אותי, אולם היום הנדסת מחשבים נשמע לי כמו מקצוע שיעניין אותי מאד ואני מוכנה להשקיע. מה את ממליצה - ללכת על זה או לחפש כיוון אחר? תודה מראש
מיכל תירוש | 09:38  23/01/07
ממה שאת כותבת נשמע שאת מתעניינת בתחום ורוצה ללמוד אותו. ונכון, תמיד עדיף אם יש לנו ניסיון קודם, אך מה לעשות- זה לא תמיד קורה/ אפשרי. מה שאת מתארת זה מצב בו העדפות שלך השתנו מאז תקופת התיכון וזה משהו שבהחלט קורה (מתבגרים, משתנים...). כך שלא נשמע לי שזה שלא למדת את זה בתיכון זו בעיה, וודאי שזה לא אמור להגביל אותך מלפנות עכשיו לכיוון בו את מתעניינת. מה שאני כן מציעה זה לברר כמה שיותר על התחום כדי שתדעי ממש טוב למה את נכנסת ותוודאי שזה באמת מה שאת חושבת שזה. חוץ מזה, אולי כדאי להתחיל להשליפ נושאים של פיסיקה, למשל, שיקלו עליך גם עם תחילת הלימודים וגם יאפשרו לך עוד קצת התנסות לפני. מעבר לכך, לא נשמע לי שיש בעיה .. בהצלחה, מיכל
סגור