פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

נעה גורגל | 20:26  23/01/07
אני מעונינת ללמוד חינוך לגיל הרך. אני עדין מתלבטת בין מכללת סמינר הקיבוצים לבין מכללת לוינסקי.אך הבעיה הגדול ביותר שלי היא תנאי הקבלה יש לי ציונים של מרבית ממקצועות הבגרות (19 יחידות) חסר לי עדיין הציון בתנ"ך.ממוצע הציונים שלי עומד היום (ללא תנ"ך) על 82 בערך.בנוסף לזה עדין לא ניגשתי לבחינה הפסיכומטרית. כמה אני צריכה להוציא בפסיכומטרי ובתנ"ך כדי שאני אוכל להיתקבל למכללות שמעניינות אותי?בקשה תעני לי מהר.אני מעונינת להירשם לפסיכומטרי בקרוב כדי שאוכל להירשם לאחת מהמכללות.תודה רבה
מיכל תירוש | 19:00  24/01/07
הי נעה, נתוני קבלה למוסדות ספציפיים יש לבדוק במוסדות עצמם. כך תקבלי את המענה הכי מדויק והכי מהיר. את מוזמנת לבדוק זאת דרך חיפוש באתר זה, או דרך האתרים של המכללות שציינת. אם באף אחד מהם לא תמצאי מענה תמיד ניתן להתקשר למכללות ולברר עמן ישירות. בהצלחה, מיכל
סגור