פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שמי אורלי ואני מקריית שמונה במאי הקרוב אהיה בת 25 סיימתי מכינה בתל חי שנמשכה שנתיים ונתנו לי עוד סמסטר לשפר ציונים ככה שעשיתי שנתיים וחצי מכינה אולם נותרו לי עוד שתי נכשלים נוספים,נוצר מצב שאני מקבלת תיסכול רב מהעיניין, ייאוש, האם אני טוחנת קמח כל התקופה הזו, האם יש לי אפשרות ללמוד תואר אקדמאי או לימודי תעודה ברמה סבירה?ומתקבלת?,מה עליי לעשות? כדאי לציין ולהוסיף שאני מאובחנת כבעלת ליקוי למידה והפרעות קשב וריכוז
מיכל תירוש | 21:35  25/01/07
מאוד קשה לענות לך מבלי לדעת מה דיוק לקויות הלמידה שזיהו אצלך וכו'. עם זאת, אם הכיוון הוא לימודי תעודה, אני משערת שבהחלט אפשר גם אם אין בגרות מלאה (וודאי שבחלק מהתחומים). ממליצה לך לבדוק עם ביטוח לאומי (אולי את זכאית לתנאים מוסיימים מצידם, וזה יכול גם לסייע לך בנושא של הכשרה מקצועית) ו/או לייעוץ מקצועי בתחום התעסוקתי. יועץ שיששוחח איתך ויבין לאן את שואפת מבחינת כיוון לימודי- תעסוקתי ויעבור באופן מפורט על אבחונים שעשית בעבר, יוכל וודאי להפנות אותך לכיוון המתאים. בהצלחה, מיכל
סגור