פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אני כרגע בפני דילמת שיחרור משרות כקצין בדרגת סרן בקבע, או יציאה ללימודים אקדמאיים.חשוב לציין כי אני משרת כ 6 שנים בקבע ,אך אני לא רואה עצמי ממשיך לשרת בקבע בשל הזמן הרב אותו אני נדרש לסגור ביחידה(שני לילות בשבוע בבית וסוגר כל שבת שלישית).זאת לאור היותי נשוי +2 ורצוני להשקיע קצת יותר במשפחתי.שאלתי היא האם אוכל למצא מקצוע בעל ביטחון סוציאלי המאפשר לי שעות עבודה נוחות.האם בגילי 28 כדאי לצאת להרפתקאה של לימידים בני 4 שנים ואף יותר. האם לא שווה לי לוותר על הנוחות כביכול בעבודה ולנסות להמשיך ולהתקדם בסולם הדרגות.חשוב לציין כי מצבי מבחינת קידום בצה"ל תלוי בספק בשל הממסול בו אני נמצא שהוא אינו בליבה וע"כ איני מקבל לימודים מצה"ל. התחלתי לנסות ללמוד תו"כ השרות באו"פ אך בשל תפקידי היה קשה מאוד לשלב לימודים כך שבשנה אקדמאית סייתי קורס אחד בלבד,איך אני יודע איפה מתאים לי ללמוד.חשוב לציין כי רמת הבגרות שלי אינה גבוהה וכי פסיכומטרי לא עשיתי עדיין. אני מבין שבשאלתי הארוכה הצלחתי לצור את תחושת הבלבול הקיימת בי.כיצד אני מחליט מה לעשות? אשמח לקבל יעוץ
אפרת יצחקי- רבינוביץ | 14:14  26/07/08
הי משה בפורום זה אני עונה על שאלות ודילמות קצרות. ואלו אתה מביא דילמה מורכבת והתלבטות אמיתית וחשובה, שאין לה בהכרח תשובה אחת נכונה. אני מציעה לך לפנות ליעוץ מקצועי, שאז ניתן יהיה לקחת בחשבון את כל השיקולים והמשתנים במשוואה שאתה מציג. בהצלחה
סגור