פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אורביל | 11:04  05/09/08
איבדתי את דעתי ואני מעוניין לעסוק בתחום ההוראה. אני בשנות העשרים של חיי ורוצה להיות איש חינוך, אבל לא יודע מה צריך לעשות כדי להתחיל בתחום ואיפה לבקש מידע. מישהו יכול לעזור?
אפרת יצחקי- רבינוביץ | 15:21  05/09/08
הי יש להתחיל מן הסתם מלימודי תואר בחינוך והוראה. תצטרך להחליט האם אתה מעוניין בהוראת הגיל הרך או הוראה תיכונית ,כי אז מסלולי הלימוד שונים.לגבי מידע על לימודים חפש באתר זה בחיפוש לימודים. בהצלחה
נטע לירון-לוי | 12:10  07/09/08
שלום, כדי להיות מורה אתה צריך תעודת הוראה ותואר ראשון בחינוך. אני אישית עשיתי ת.הוראה בבית ברל וממליצה לך לבדוק על הלימודים שם. כדאי לבדוק אם אתה עומד בתנאי קבלה. יש להם גם יום פתוח בקרוב תוכל להתייעץ עם ראשי המסלולים. תברר במרכז המידע, הם ידעו איך לעזור לך. בהצלחה.
זיוה | 21:26  07/09/08
למכללת לוינסקי. זו מכללה מצוינת והם יסבירו לך בדיוק מה צריך לעשות
מילי | 15:28  04/01/09
שמעתי המון דברים טובים אני ממליצה אבל כמובן למי שרוצה להיות מורה אחרת יותר טוב מקום אחר.
סגור