פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

לינה כהן | 09:38  03/02/07
שלום מיכל תירוש רשמת תשובה לאחד הנשאלים שלתחום משאבי אנוש קשה להגיע, האם ניתן להסיק שאם אני לומדת תואר ראשון בניהול משאבי אנוש אני אהיה מחוסרת עבודה בעיקרון בשוק, התחום שאני רוצה ללכת אליו זה מדעי התנהגות+ ניהול+ כלכלה, תואר משולב, השאלה שלי האם התואר הנ"ל פותח עוד אפשרויות לתעסוקה? תודה ומה מהותו בעיקרו? תודה
מיכל תירוש | 11:52  04/02/07
בין לומר שלא קל להשתלב בתחום כלשהו לבין לקבוע שאם תפני אליו תהיי מחוסרת עבודה, הדרך די ארוכה... בנוסף, אני חושבת שיש לקחת בחשבון שברוב התחומים קשה כיום להשתלב בעבודה ללא ניסיון. כך שזה לא משהו שייחודי למשאבי אנוש... לגבי הכיוונים שציינת- מאחר והתייחסתי אליהם המון בעבר, אנא קראי התייחסויות קודמות (דפדפי אחרוה וקראי מה שכתוב על מדעי ההתנהגות, כלכלה וניהול- לצערי, כרגע עוד אין מנגנון חיפוש בפורום, אז עליך לעשות זאת ידנית). אני בטוחה שזה יענה על שאלותיך. בהצלחה, מיכל
סגור