פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אפרת ברוכוב | 19:46  03/02/07
אני בת 22 (כמעט)ומתלבטת מאוד מה עלי ללמוד. אני מאוד רוצה להתחיל את הלימודים כבר באוקטובר הקרוב ולכן לחוצה לקבל החלטות בנושא! אני נמשכת להרבה תחומים שונים - תחום העיצוב(פנים, גרפי), שפות (לימודי שפות, תרגום, הלשון העברית)והתחום הטיפולי, שכרגע אני נוטה יותר אליו (חינוך מיוחד, פסיכולוגיה, ריפוי בעיסוק, קלינאות תקשורת). מטפלת הוליסטית, אמינה מאוד מבחינתי, אמרה לי שהכי מתאים לי לטפל בלקויות למידה, אך אני מתלבטת האם זה אכן הכיוון בו עלי ללכת ובאיזה מקום עלי ללמוד - האם במכללה או באוניברסיטה, ובאיזו? אודה לך מאוד אם תוכלי לעזור לי בהקדם...
מיכל תירוש | 12:10  04/02/07
הי אפרת, מבלי להכיר אותך או לדעת עליך כל מידע, איני יכולה להתייחס להמלצה של המטפלת ההוליסטית או ליעץ בכיוון זה או אחר. אם את רוצה חוות דעת מקצועית נוספת, ממליצה לפנות לייעוץ. בהצלחה, מיכל
משה | 13:00  05/02/07
לאפרת שלום! אני ממש מזדהה עם המייל שלך התלבטויותיך הם התלבטויות כנות ונכונות וליבי ליבי איתך אשמח לייעץ ולעזור ליצירת קשר אנא פני אלי במייל [email protected] האתר שלי www.web.2all.coachme בברכה משה
סגור