פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שי | 17:52  18/11/08
אני מתכנן ללמוד קורס חשמלאי........ואפשרי אולי במקום הנדסאי (אפילו מהנדס חשמל) יש לי ציונים מספיקים כדי להתקבל להנדסת חשמל אבל כל הקטע שאני לא רוצה שהעבודה בסופו של דבר תהייה משרדית מול מחשב כל היום....... אני מעדיף עבודת שטח..מדידות בשטח...או נגיד עבודה שמשלבת את שניהם עם רוב מוחלט של שטח..... ( שטח יכול להתפש גם כחשמלאי של קמפוס גדול לדוגמא....) אם כך......מה עדיף : קורס חשמלאי , הנדסאי חשמל ,מהנדס חשמל או הנדסת אלקטרוניקה (או שזה ביחד..?)... חשובה לי מאוד תשובה........ תודה.....
מנהלת הפורום | 20:44  24/11/08
הי שי מדובר ברמות שונות של עיסוק הן מבחינת ההכשרה והן מבחינת העיסוק. זה כמו לשאול מה כדאי לי להיות אחות, מזכירה רפואית או רופא, מדובר בשלושה תחומים שונים. אני יודעת שיש תחומים של הנדסה שכרוכים בעבודת שטח כגון: הנדסה אזרחית. מציעה לך לפנות לספריית המית"ם במכון אדם מילא ולקרא בפירוט על העיסוקים השונים בכדי להבין מה עושים בכל תחום ואז תוכל להחליט. קשה לי לקבוע עבורך מה יהיה יותר נכון ומעניין. בהצלחה
סגור