פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

גלינה איסקוב | 11:50  06/02/07
שלום אני בת 30 + 3 ילדים קטנים גרה בקריות. אני רוצה ללמוד אבל עדיין מתלבטת. אני נוטה לכיין של מזכירות ,מזכירה משפטית. או עיצוב גרפי. אני לא יודעת אם המקצועות מבוקשים אם אני יסיים לימודים וישאר מובטלת אני לא רוצה ללמוד סתם. כרגע אני עקרת בית לפני כ5 שנים עבדתי בבנק כ 3 שנים עד שהסניף נסגר. בעלת תואר בניהול בתי מלון כלא עוזר לי במציאות שלנו. איזה מקצוע כדי ללמוד ולא להישאר מובטל אחרי הלימודים? תודה
מיכל תירוש | 17:55  06/02/07
תראי, אין כאן תשובה אחת וגם אין תעודת ביטוח. דווקא בגלל שיש לך ניסיון, מי כמוך יודע, שבחיים אין הבטחות- מתחילים במשהו אך דברים עלולים להשתנות- סניף בנק נסגר, ענף התיירות סופג מכה קשה וכו'. כך שכאמור, אין כאן תשובה אחת נכונה. בנוסף, אין לי מושג במה תוכלי להיות יותר טובה, שגם זה משהו שמאוד רלוונטי כדי לייעץ לכאן או לכאן. מה שכן, אם אתייחס לקורסים שציינת, נשמע לי שעיצוב זו האופציה הפחות טובה מבין השלושה, כי התחום בהחלט מוצף והתחרות רבה. מזכירות לכאורה יותר כדאי כי יותר רחב, אך אולי דווקא הפן המשפטי יקנה לך יתרון וייחודיות? כך שאין לי דרך להמליץ לכאן או לכאן, מבלי להכיר אותך. עם זאת, מה שאני כן יכולה להציע זה להתחיל לברר על הקורסים ולראות אם יש למשל כיוון שבו מציעים עזרה בהשתלבות בעבודה. או אם באחד מהכיוונים יש לך יותר קשרים. כל אלה יוכלו לסייע לך ללכת על משהו שלכאורה "יותר בטוח", למרות, שכאמור- אין בעניינים האלה בטחון מלא. בהצלחה, מיכל
סגור