פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שלום רב, אני מתלבט קשות בין שני מקצועות לימוד: תעשיה וניהול או סיעוד (בבן גוריון). תעשיה וניהול מרתיע אותי בקטע של לימודי המתמ' (גם בתיכון אפילו שעשיתי 5 יח' ממש לא אהבתי ולא נמשכתי לזה)מה שמושך אותי זה הפן הניהולי הסחר המנהיגות הפיקוד על אנשים. סיעוד- מיקצוע שרבים ממשפחתי עוסקים בו מעניין מאוד לא משלה בתוכו לימודים מדוייקים (ברמה של הנדסה) ומצד שני מצריך שעות ע"ג שעות של עבודה בביה"ח - עבודה ממש שוחקת. אשמח אם תעזרו לי
מיכל תירוש | 11:12  09/02/07
הי טל, מאחר וההתלבטות שלך היא בין מקצועות מאוד שונים, שגם התעסוקה בהם אח"כ היא אחרת לחלוטין, נראה לי שאת/ה צריך/ה להגדיר לעצמך מה בעצם את/ה מחפש/ת, ומה היית רוצה לעשות הלאה. במה את/ה רואה עצמך עובד/ת? איזה סוג ארגון? איזה תפקיד" עם אילו אנשים? וכו'. רק אחרי שיהיו לך תשובות על עניין זה בעצם ניתן לבצע את הבחירה. וכמובן, שאף אחד חוץ ממך לא יכול לדעת מה התשובות לשאלות אלה. אם את/ה מתקשה להגדיר לעצמך את הדברים באופן עצמאי, ממליצה לפנות לייעוץ. בהצלחה, מיכל
סגור