פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

מאיה | 14:52  09/02/07
עשיתי את מבחן הולנד ויצא לי: טיפוס חברתי 29 טיפוס יזמי 20 וטיפוס חקרני 13. אשמח אם תכתבי לי איזה מקצועות נראים לך מתאימים לי. כמו כן, אני חשבתי ללכת ללמוד או תזונה או פסיכולוגיה. אני מאוד מתלבטת בין שני התחומים. ולא מצליחה להחליט מה עדיף. בקשר לפסיכולוגיה בכל האוניברסיטאות צריך לבחור חוג נוסף. ואני קצת מתקשה להבין את העניין של דו חוגי. אם אני בוחרת בפסיכולוגיה וניהול. האם אני יכולה לתואר שני להמשיך בכל אחד מהתחומים בנפרד. תודה על העזרה
מיכל תירוש | 15:41  11/02/07
מסלול דו חוגי אומר שאת בעצם לומדת שני חוגים ומסיימת עם תואר בכל אחד מהם. מכאן, שתוכלי אח"כ להמשיך בלימודים או עבודה בכל אחד מהם בנפרד וכן בתחומים המשלבים את שניהם. באשר ל"פרופיל" שציינת, שני הכיוונים נשמעים מתאימים. בגדול, מאחר והחקרני מעט נמוך, נראה על פניו שאולי פסיכולוגיה יותר מתאים, אך לא בהכרח ועל סמך הנתונים הללו לא מספיק כדי לקבוע, מאחר ויש שיקולים נוספים שכמובן יש לקחת בחשבון. בהצלחה, מיכל
סגור