פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

בעוד מספר חודשים אני מסיימת תואר ראשון בגיאוגרפיה וסביבת האדם באוניברסיטת תל אביב, אבל אני לא יודעת איפה ניתן למצוא עבודה בתחום זה. אודה לך מאוד על יועץ
מיכל תירוש | 15:49  11/02/07
הי, יש אפשרויות שונות של תעסוקה אחרי תואר בגיאוגרפיה, שתלויות הרבה מאוד באישיותך ואופייך. למשל, אם את אדם חברתי, עם רקע בהדרכה ושנהינת מלהיות בחוץ, תפקידים של הדרכת טיולים למיניהם, יכולים להיות רלוונטיים, או אפילו הוראת של"ח וכו'. אם את טיפוס של הוראה אך לא של "שטח" אפשר ללמד גיאוגרפיה, אחרי שמוציעים תעודת הוראה. כיוון אחר יכול להיות לפנות למחקר בתחום (באוניברסיטה או בגופי מחקר אחרים), ויש כמובן אפשרויות נוספות. הכל תלוי במי את ומה את רואה עצמך עושה בעתיד. מסיבה זו די קשה לייעץ בלי להכיר אותך. עם זאת, אני יכולה בהחלט להציע שתפני למזכירות החוג בה למדת או למישהו מהמרצים/ יועצים/ ראש החוג ותנסי לברר קצת מה עושים בוגרי החוג. הרי את לא הראשונה שסיימת, ובטח יש להם מושג מה עושים היום חלק מהבוגרים. גם לשמוע מה מתכננים לעשות חבריך ללימודים יכול לתת רעיונות. בהצלחה, מיכל
סגור