פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

ריבי לוין | 22:44  10/02/07
אני סימתי תואר ראשון במסלול חינוך יצרתי ועבדתי כ-9 שנים כגננת.כרגע אני בחיפוש עבודה ורוצה לשנות כיוון...יש לי רצון להיכנס לעבודה בתחום של הנהגה,הנחייה,להוליך אנשים בתחומים שונים.מתלבטת במה ואיך למצוא עבודה בתחום והאם מה שאני מחפשת מתאים ללימודי ייעוץ אירגוני או משהו אחר?....
מיכל תירוש | 22:09  11/02/07
ברושם ראשוני נשמע לי שהכייון שלך הוא אולי פחות ייעוץ ארגוני ויותר משהו כמו coaching, שהנו תחום שמאפשר להנחות ולהוביל אנשים, והיום נמצא בפריחה ותאוצה. עם זאת, ממה שאת כותבת מאוד קשה להבין מה בדיוק את רוצה- למשל- אילו אנשים את רוצה להנחות או להנהיג (גילאים? אוכלוסיות? וכו')? לאן את רוצה "להוביל אותם"? באילו נושאים לעסוק, וכו'. כך שכדי לדעת יותר בבירור לאן כדאי לך לפנות ואיך לעשות זאת, יש מקום ליותר הבהרות, וזה מסוג הדברים שייעוץ תעסוקתי יכול לסייע בהם. בהצלחה, מיכל
סגור