פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

חייבת תשובה | 13:15  25/03/09
אני שוקלת ברצינות ללמוד חינוך (מתמטיקה לעל יסודי), הבעיה היא שמנגד התחום השני שמאוד מעניין אותי הוא כלכלה. איך אפשר להכריע? אלו שני מקצועות שונים כ"כ אבל זה בדיוק העניין שכל אחד מהם מתאים לי בצורה אחרת... אווווווף למה אין אפשרות לשלב אותם איכשהו?! איך אפשר להכריע באמת? אני מעוניינת בשני התחומים. והגעתי לתחומים אלו לאחר המונהמון מחשבה עם עצמי... אלו שני הדברים היחידים שמתאימים לי ללימודים ואני לא מצליחה להחליט על מי מהם לוותר... עצות יתקבלו בברכה
מנהלת הפורום | 19:58  31/03/09
כן ניתן ללמוד חינוך וכלכה באוניברסיטה, אח"כ ללמוד לתעודת הוראה לכלכלה בתיכון ולותר על מתמטיקה ולא על הוראה.
דורית | 11:49  01/04/09
במכללת לוינסקי תוכלי בסיום התואר גם ללמוד הוראת מתמטיקה וכך לא תצטרכי לותר על שום דבר
סגור