פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

מיכל שלום אני מעוניינת בהסבה מקצועית אך אינני רוצה להתחייב ללימודים של שנים - האם את מכירה תחומים מקצועיים שניתן ללמוד תוך פרק זמן קצר יחסית (חודשים ולא שנים)? אולי יש אתר שמרכז את הנושא? בנוסף, אני מעל גיל שלושים, האם ישנן הקלות אקדמאיות (למשל אין צורך בפסיכומטרי)? מצפה לתשובתך
מיכל תירוש | 20:42  20/02/07
לדעתי דרך משרד התעסוקה יש כל מיני הכשרות והסבות שאולי פתוחות לקהל הרחב, כך שזו אפשרות אחת. בנוסף, אני יודעת שבמערכת המית"ם, שהיא ספרית המקצועות שיש במכון אדם- מילא, ניתן להגדיר חיפוש רק ללימודים שהם לתעודת מקצוע, כך שגם זה יכול לעזור לך. מעבר לכך, לא זכור לי אתר או מקור נוסף שיכול לתת מידע בעניין זה. לגבי הקלות, אם מדובר בתעודת מקצוע לרוב בכל מקרה לא צריך פסיכמטרי. בהצלחה, מיכל
סגור