פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

רווית | 11:22  22/02/07
מה שלומך? רציתי לשאול אותך האם היית ממליצה לעשות היום תואר של BA כללי? היום באמת יש הרגשה שאם אתה הולך ללמוד משהו שמעניין אותך, אין כל כך הרבה מה לעשות עם התואר (אלא אם כן זה מקצוע כמובן) אז בעצם האם זה כל כך משנה? אני יודעת מה תוכן הלימודים פחות או יותר, אבל השאלה האם ניתן להשלים למקצוע אחר לאחר מכן בקלות? (שמגיעים כבר לתואר שני), והאם האופציות פתוחות? עוד שאלה קטנה- בקשר ללמידת תזונה, את מכירה מקום אשר מתמחים בו להיות תזונתאית? תודה רבה ויום טוב, רווית
מיכל תירוש | 18:14  24/02/07
הי רוית, מסכימה איתך שבהרבה מהמקרים התואר הראשון מהווה לימודים כלליים בלבד ואינו מכוון למקצוע. עם זאת, זה עדיין לרוב נותן יותר כיוון מ- BA כללי, כך שאני לא בטוחה שכדאי כבר ללכת עם הענין "עד הסוף" ולהגיד שאם כבר כללי, אז למה להתמקד בתחום אחד ולא לקחת BA כללי וזהו. נראה לי שלהרבה אנשים ההחלטה הזו, שיש בה מידה רבה של ערפול ודחייה של קבלת ההחלטה על כיוון ספציפי היא קשה ולא מתאימה. מצד שני, אם את חשה שזה מה שנכון ומתאים לך עכשיו, זו בהחלט אפשרות. לגבי תזונה, תעשי חיפוש באתר ותגיעי למוסדות בהם יש לימודים למסלול הנ"ל. בהצלחה, מיכל
סגור