פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

בושמת | 23:30  07/09/09
שלום רב, סיימתי כעת תואר רב תחומיסוציולוגיה קרימינולוגיה. אני מעוניינת לעשות תואר שני איני יודעת במה? ואני מעוניינת לעסוק במקצוע בתחום מדעי החברה, יש לי ניסיון ניהולי והדרכה. אשמח לקבל ייעוץ תודה רבה וערב נעים בושמת
מיכאל | 07:42  08/09/09
וזה משהו שמישהו צריך לתת עליו את הדעת, איך אחרי שנים של לימודים אנשים מוצאים עצמם שולחים קורות חיים לאורטל, מנפאור ולכל חברות כוח האדם כדי לבצע עבודה שיכלו לעשות גם בלי לימודים. לא ברור לי !!!
בושמת | 13:36  09/09/09
אני מאוד מקווה שבסוף אמצא עבודה שתספק אותי ..אבל כעת אין לי שמץ....למשהו כזה
דורית | 10:31  13/09/09
גם לי לא ברור העניין הזה! נראה שאין קשר בין האקדמיה לעולם התעסוקה. סיימתי תואר ראשון ואני מתעכבת עם השני כי אני לא רואה טעם בלהמשיך ללמוד סתם. איפה יש יעוץ מקצועי שיש לו מידע על אפשרויות ההעסקה והשכר??
מנהלת הפורום | 19:18  09/09/09
את יכולה ללמוד בחוג ללימודי עבודה, סוציולוגיה ארגונית, יעוץ ארגוני, משאבי אנוש ומנההל עסקים (עם השלמות) .תוכלי גם להתמחות בתחומים יותר טיפוליים וחברתיים כגון: הנחיית קבוצות, אימון
בושמת | 00:30  10/09/09
היי הממוצע שלי 82, ואני מעוניינת ללמוד תואר שני ולא לימודי תעודה, באוניברסיטה שהשכר יהיה אוניברסיטאי כמו בר אילן וכו'.... יש תואר שניתן להתחיל בתחומים שציינת בסימסטר חורף? (פברואר 2010) יש המלצה?
מנהלת הפורום | 12:19  23/09/09
הי מה לגבי יעוץ ארגוני משאבי אנוש לימודי עבודה סוציולגיה ארגונית
סגור