פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

ליאת | 21:19  10/03/07
אפרת שלום, לפני שנתיים סיימתי תואר ראשון בביולוגיה בטכניון, מכיוון שהעבודה בתחום (לרוב במעבדות) לא מעניינת אותי, לא המשכתי לתואר שני. כרגע אני עובדת בקופת חולים בתפקיד פקידותי שלא ממש מצריך ידע כמו שלי. מה אפשר ללמוד כדי שאוכל למצות את עצמי (חשבתי על מנהל מערכות בריאות, תזונה וכו') מבלי להתעלם מהתואר הראשון? או האם עדיף ללמוד משהו אחר בכלל? תודה
אפרת יצחקי רבינוביץ | 22:22  10/03/07
שלום ליאת השאלה היותר משמעותית היא מה סביבת העבודה הרצויה לך, האם את מעוניינת לעבוד עם אנשים, האם את רוצה לנהל, להרצות בתחום או לטפל. כדי למצוא את המסלול המדוייק חשוב שתשאלי עצמך שאלות אלה. על פניו את יכולה לעסוק בתועמלנות רפואית, בשיווק בתחום התרופות, וכן ללמוד מנהל מערכות בריאות או ללמוד לדוקטורט בביולגיה כדי להרצות אולי בתחום, אפשר גם לפנות לתחום אקולוגיה. לפני שאת מחליטה אם ללמוד תחום חדש חשוב למצות את כל האפשרויות הקיימות. נסי לשוחח עם אנשים בתחומך וללמוד על מסלולים שונים. לרוב ביולוגים כן עוסקים בעבודה במעבדה ככל הידוע לי מלבד התחומים שציינתי. בהצלחה
סגור