פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

היי | 22:38  29/11/06
שלום אני בוגרת תואר ראשון בתקשורת והייתי רוצה לעשות הסבה חכמה פרקטית ללימודי המשך אני נמשכת לתחום השיווק ניהול משאבי אנוש או ניהול לא מנהל ציבורי אני אשמח לקבל כיוונים לתואר שאיתו אוכל לממש גם את הפרקטיקה וגם את הרצונות שלי כי די התאכזבתי מהתואר הנוכחי בנוסף אני בוגרת קורס יעוץ והכונה שלא צלח כלכך אודה על ההתייחסות תודה
מיכל מנהלת הפורום | 22:38  29/11/06
הי, האמת היא שכדי להשתלב בתחום של שיווק או משאבי אנוש לא בהכרח צריך עוד תואר, וברוב המקרים אין תואר שמכוון ספציפית לכיוון זה. לרוב, צריך להתחיל להשתלב בתחום ולצבור ניסיון. ולכן, אם עוד אין לך נגיעה בכך, דרך אחת היא לחפש עבודה בתחום ממנה תוכלי להתקדם בהדרגה (לא ציינת גיל או ניסיון תעסוקתי, כך שצר לי אם זה לא רלוונטי עבורך מסיבה זו או אחרת). אם בכל זאת את מעוניינת בתואר, יש מוסדות שונים שמציעים הכשרה בתחום של משאבי אנוש וניהול משאבי אנוש- הן כתואר שני והן כהשתלמויות. כתבי בחיפוש החופשי "משאבי אנוש", ותראי שאת מקבלת מגוון אפשרויות, מתוכן תוכלי בוודאי לזהות ולבחור משהו שיכול להתאים לצרכיך. יחד עם זאת, אני שוב "מזהירה" שהתחומים שציינת הם כאלה שלרוב ההשתלבות בהם היא לא בעקבות תעודה, אלא יותר אודות לניסיון. כך שגם אם הכיוון הוא לימודים, כדי שתצאי עם משהו עמו תוכלי "לממש גם את הפרקטיקה וגם את רצונותיך" יותר ממומלץ, לנסות ולרכוש ניסיון בתחום ולא לבנות רק על עוד השכלה פורמלית (הדוגמא של ניהול היא דוגמא מצויינת, כי גם אם מישהו למד 2 תארים בניהול, זה לא אומר שהוא יודע לנהל, וייתכן שמישהו שמעולם לא למד זאת אך התנסה בכך בשטח, יהיה מנהל טוב יותר ממנו). לכן, שווה להשקיע אנרגיות גם בחיפוש עבודה שתאפשר להתקדם לתפקידים אליהם את שואפת. בהצלחה, מיכל
סגור