פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

מיטל דוד-פור | 00:04  13/03/07
שלום, אני אשמח לקבל קצת הכוונה לגבי לימודים... השתחררתי לא מזמן אחרי שירות צבאי ארוך יחסית, ועסקתי במשאבי אנוש והדרכה. התחום מאוד מעניין אותי. אני אוהבת לעבוד עם אנשים, וגם אוהבת לאתגר את עצמי. לכן חשבתי בכיוון של פסיכולוגיה-ביולוגיה. רציתי לדעת אם יש עוד תחומים שלדעתך יתאימו לי. חשוב לי גם שזה יהיה מקצוע עם משכורת טובה(6000 לחודש בממוצע). תודה
אפרת יצחקי רבינוביץ | 10:12  13/03/07
הי מיטל תוכלי כמובן להמשיך בתחום משאבי אנוש וללמוד תואר ראשון בפסיכולוגיה, מדעי התנהגות או סוציולוגיה. השילוב בין ביולוגיה לפסיכולוגיה עשוי להוביל אותך לבחור בחוג למדעי המוח באוניברסיטה. לגבי השכר אני חושבת שזה עניין אישי ותלוי בהרבה קריטריונים בינהם מידת השאפתנות והמוטיבציה ולא תלוי רק בתחום עצמו. בהצלחה אפרת
סגור