פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שירז הרצמן | 14:05  18/03/07
אני מתלבטת מאוד מה ללמוד וההתלבטות שלי כבר נגררת זמן רב, אני לא יודעת להצביע בדיוק על תחום או נושא מסויים וספציפי שאני אוהבת או רוצה ללמוד, לבן רציתי לשאול: 1. האם את מכירה מכון לייעוץ לימודים טוב? 2. האם עדיף ללכת לייעוץ ע"י פסיכולוג או ע"י גרפולוג? תודה ויום טוב
אפרת יצחקי רבינוביץ | 08:10  19/03/07
שלום שירז במקרה שאת מתארת מומלץ אכן לפנות ליעוץ בבחירת מקצוע. ביעוץ כזה תעברי יום מבחנים ושיחות עם פסיכולוג ויוכלו לסייע לך בקבלת החלטה. אני כמובן ממליצה על פנייה לפסיכולוג תעסוקתי ולא לגרפולוגיה היות והגרפולוגיה עושה שימוש בכלי אחד בלבד שעל בסיסו מסיקה מסקנות ובעיני אבחון מסוג זה אינו מקיף דיו, מה גם שקיימים אנשים המתמחים ביעוץ לתחום התעסוקה ומתמקדים רק בכך. במכון "אדם מילא" תוכלי לקבל יעוץ מצויין בבחירת לימודים או תעסוקה, אבל כמובן שקיימים מקומות נוספים בחלק מהאוניברסיטאות, במכונים ואצל פסיכולוגים פרטיים.בהצלחה
סגור