פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אפרת פרידמן | 18:17  20/03/07
אני בת 40. אין לי בגרות. אני מאוד מוכשרת ואוהבת ללמוד. מצליחה במבחנים פסיכוטכניים. מעוניינת לשמוע איפה אוכל ללמוד לתואר.
אפרת יצחקי רבינוביץ | 19:27  20/03/07
שלום אפרת בגילך סביר להניח שתוכלי ללמוד כמעט בכל מקום ללא בגרות ופסיכומטרי. אני מציעה לך לבחור במסלול המתאים לך ביותר מבחינה טכנית.בהצלחה
שני פרימור | 20:07  20/03/07
אני לומדת זו השנה השלישית במרכז, המטפל בקשיי למידה ותיפקוד באמצעות טיפול בתנועה ועבודה על שילוב בין ארבע האינטליגנציות (רגשית, גופנית, חשיבתית ואנרגטית) הלימודים חושפים אותך לעולם מדהים ולאפשרויות אדירות, בנוסף לכך כבר תוך כדי הלימודים אני מצליחה לעשות במקצוע אחלה כסף וזה עוד ללא התעודה הסופית ובחצי משרה. ביום א' הקרוב בשעה 19:00 מתקיימת הרצאת מבוא למתעניינים. ממליצה לך ולשאר הגולשים.
שני פרימור | 20:10  20/03/07
כי עכשיו אני רואה שמישהי כאן שאלה על אלבאום היום. לא חשבתי שהמרכז כל כך ידוע...
סגור