פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אלונה | 13:51  21/03/07
אני לומדת בכיתה י' בעיוני ואני צריכה להחליט לגבי מגמות לשנה הבאה האופציות האפשריות ואני מוכנה ללכת עליהן הן: מקצוע ראשון: ביולוגיה, פסיכו'-סוציו', כימיה, פסיכו'-כלכלה,גיאוגרפיה,מדעי כדור הארץ. מקצוע שני: כימיה, תנ"ך, היסטוריה, ספרות, מחשבת ישראל, מדעי כדור הארץ. צריך לבחור מקצוע אחד מהמקצועות הראשונים ועוד מקצוע מהמקצועות השניים ואני לא יודעת מה לבחור!!! בבקשה תעזרו לי תרשמו לי פרטים לגבי חשיבות למקצוע ריאלי/לא ריאלי, בונוסים, דרישות אוניברסיטאות, חשיבות של מס' יחידות כי נגיד בנת"ך וספרות וכו' עושים עוד 3 יח' ולא עוד 5', למה שמגבירים מקצוע כזה (תנ"ך היסטוריה ספרות) אז יש סיכוי יותר גדול לממוצע גבוה יותר? בבקשה תעזרו לייי!!!1
אפרת יצחקי רבינוביץ | 15:30  21/03/07
שלום אלונה בחירת המגמה בתיכון צריכה להעשות בהתאם למה שאת רוצה ללמוד בעתיד. אם אינך חושבת להיות מתכנתת או מהנדסת או רואת חשבון אז אולי לא כ"כ חשוב לבחור במגמה ריאלית. ומצד שני ככל שממצוע הבגרות יהיה גבוה יותר ,יפתחו בפניך אופציות מגוונות ורחבות יותר ללימודים. כדאי לך לבחור גם בהתאם לעניין וגם בהתאם לכישוריך. כמו כן חשוב לזכור שתמיד תוכלי להשלים בעתיד ושהדברים הפיכים. בהצלחה
סגור