פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

יוחנן | 12:44  22/03/10
אני בן 43. נשוי עם 3 ילדים. מסודר. עובד בעבודה שכבר לא מעניינת אותי. כבר אין לי סיפוק בעבודה ובמקצוע. אני הנדסאי חשמל והנדסאי אלקטרוניקה. אני מעוניין לפתוח בקריירה שניה קרי, מקצוע חדש. איך עושים זאת? זה אפשרי בגילי?
מנהלת הפורום | 17:58  31/03/10
הי בוודאי שניתן לעשות שינוי בגיל שלך, מדובר בקריירה שנייה שכיום הנה לגיטימית ופופולארית מתמיד. רצוי להתיעץ באופן מקצועי ויותר לעומק בכדי לעשות צעד זה באופן שקול ותוך גיבוי מירבי וביסוס מקסימלי , לכן מליצה לפנות ליעוץ קריירה אצל פסיכולוג/ית תעסוקתי. בהצלחה
מנהלת הפורום | 17:59  31/03/10
הי בוודאי שניתן לעשות שינוי בגיל שלך, מדובר בקריירה שנייה שכיום הנה לגיטימית ופופולארית מתמיד. רצוי להתיעץ באופן מקצועי ויותר לעומק בכדי לעשות צעד זה באופן שקול ותוך גיבוי מירבי וביסוס מקסימלי , לכן מליצה לפנות ליעוץ קריירה אצל פסיכולוג/ית תעסוקתי. בהצלחה
סגור