פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

החטיבה החטובה | 18:56  24/03/07
אני סטודנט לתואר ראשון ששוקל להחליף את התואר. אם אחליף - יש לי אפשרות מאוד פשוטה להשלים עוד כמה קורסים (בתואר שאנטוש) מועטים כדי להשלים את המכסה של "חטיבה" באותו התואר. האם יש טעם לכך, או שאף מעסיק לא מתעניין בזה ? שווה להשקיע עוד קורס או 2 כדי שבתואר יהיה כתוב "וגם השלים חטיבה ב...", או שממש חבל אפילו על ההשקעה המועטה ? ת ו ד ה ר ב ה .
אפרת יצחקי רבינוביץ | 11:22  25/03/07
שלום השאלה מאוד כללית אם תהיה יותר ספציפי אוכל לעזור לך, כיוון שזה תלוי באיזה תחום מדובר.
החטיבה החטובה | 22:13  25/03/07
כן, אני יודע - אני שואל אם באופן כללי, מעסיק שיראה שכתוב בתואר שהאדם שמולו עשה, בנוסף לתואר, עוד חטיבה או שתיים, יתייחס לכך, או שזה ממש לא מעניין מעסיקים כל עוד זה לא תואר מלא ? ("אוו, ואני רואה שבנוסף לתואר בפיסיקה גרעינית, עשית גם חטיבה בספרות אנגלית - יפה מאוד"...)
סגור