פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אורנה | 15:28  27/04/10
אני ממש מתלבטת איפה ללמוד צילום. ההתלבטות שלי מתבטאת בעיקר מבחינת התכנים, רמת הלימוד, קרש קפיצה לעבודה בתחום וכאלה. יש לי רקע בצילום (עשיתי 5 יחידות בתיכון) ועכשיו אחרי הצבא אני רוצה להמשיך להתפתח בצורה מקצועית וגבוהה. כבר היו לי בראש כל מיני מחשבות על לימודים בחו"ל אבל אני מעדיפה קודם כל לבדוק את האפשרויות בארץ. אורנה
מנהלת הפורום | 13:44  02/05/10
בארץ קיימים 38 מוסדות ללימודי צילום בכל הארץ והמסלול נע בין קצר לארוך, עם תעודת גמר לבין תואר ראשון ושני. למשל: בבי"ס חשיפה של האוניברסיטה הפתוחה ניתן ללמוד צילום במשך מספר חודשים לעומת בי"ס לצילום מוסררה בירושלים, שם נלמד 3 שנים ומקבלים תעודת גמר ובבצלאל לומדים צילום לתואר ראשון.הרמה בארץ טובה , תלוי כמובן היכן לומדים. שווה לסייר במוסדות השונים, להתרשם ולשוחח עם סטודנטים. בהצלחה
אורנה | 12:38  03/05/10
מה את יודעת על המחלקה לקולנוע במדרשה לאמנות (מכללת בית ברל)? ראיתי שהבוגרים שם זכו בכל מיני פרסים בתחרויות בינלאומיות לאחרונה. נראה לי שאקח את העצה שלך ואסייר בכמה מוסדות ואשווה. המשך יום נעים, אורנה
סגור