פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שלום רב, אני בעלת תואר ראשון בגיאוגרפיה בוגרת אוניברסיטה ובנוסף בעלת תעודת הוראה בגיאוגרפיה. כיום אני עוסקת בתחום מורה לגיאוגרפיה מגישה לבגרויות ובנוסף עובדת עם אוכלוסיית מבוגרים עבריינים בתפקיד מורה. אני נהנת מאוד ממקומות העבודה שלי, אך ברצוני לעשות תפנית ומכאן מגיעה ההתלבטות הרבה, האם לילמוד תואר שני במנהל חינוכי - תוכנית למנהלים או האם ללכת לילמוד אבחון דידקטי - כלומר מאבחנת או דבר נוסף שעלה בפני זה לילמוד הנחיית קבוצות ולרכוש ידע מכל מיני קורסים ואז להעביר סדנאות לקבוצות. אני מודעת שיתכן כי יהיה קושי לענות לשאלותי מכיוון שלימודים אלו תלויים גם באשיותו של האדם. בכל אופן אשמח לשמוע חוות דעת ממך, על מקצועות שיש להם דרישה בשוק החופשי וכמו כן היכן כדאי ללמוד כל מקצוע שרשמתי. בתודב מראש גלי
אפרת יצחקי רבינוביץ | 21:42  28/03/07
שלום גלי אכן התלבטות... במידה ואת רוצה לעסוק בצד ניהולי ולהתרחק מהמגע היותר ישיר עם תלמידים/אנשים אז מומלץ לבחור במינהל החינוכי, אך אם את רוצה לשים דגש על צד טיפולי ואף להעמיק בתחום, הנחיית קבוצות בהחלט עונה על צורך זה. כל התחומים שציינת נדרשים כיום בשוק העבודה כך שהבחירה צריכה להישען יותר על העניין והאישיות שלך. אני מציעה לך לנסות ולשוחח עם אנשים העוסקים בכל תחום וכך לקבל יותר מידע מהשטח לגבי כל עיסוק. מידע יוכל לסייע לך לקבל החלטה. בהצלחה
סגור