פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שלום, ברצוני להתחיל ללמוד השנה לא מצליח להחליט מה הכייון הכי מתאים מבחינה רעיונית והכרה את עצמי שום תחום לא נראה לי אטרקטיבי יותר לאחר סינון גדול הגעתי למקצועות- עבודה סוציאלית, משפטים, תקשורות,פסיכולוגיה, קרמינולוגיה. כל עצה תתקבל בברכה...מבולבל:|
גם לי היו המון לבטים כמוך ובסוף החלטתי ללמוד משפטים בקריה האקדמית אונו ואני ממש מרוצה מה שאני אוהבת בלימודי משפטים ואני מאמינה שזה גם דומה בלימודי תקשורת זה שזה מאד לקוח מחיי היום יום. כמעט אין סיטואציה בחיים שלנו בהיא לא שפיטה ומעבר לזה יש גם המון פן פילוסופי בלימודים היום בדיעבד אני יכולה לאמר שזה תלוי מאד גם במרצים- יש לי למשל כמה מרצים שפשוט יודעים לרתק אותך לנושא הנלמד גם אם הוא נשמע משעמם בהתחלה חשוב מאד ללכת לשמוע מיועצים וימים פתוחים- לי זה מאד עזר
ב 11.6 יש מפגשי היכרות לתואר ראשון. עברתי על הרשימה של ההרצאות שיעבירו שם ויש כמה שנראים ממש טוב, בעיקרון כל הרצאה מסבירה על תחום לימוד שונה, מה שיכול לתת לך מושג איזה תחום יותר מושך ומתאים לך. זה קישור לרשימת ההרצאות http://bit.ly/cc14PF
מה מהמקצועות האלה הכי מושך אותך? רק אתה תוכל לענות לעצמך על השאלות האלה...
מנהלת הפורום | 22:43  07/06/10
הי לא ניתן לייעץ לך מבלי להכירך, מציעה לך לפנות ליעוץ מקצועי ולא אינטרנטי, דרכו תוכל להכיר כישוריך, מאפיני אישיותך וצרכיך וכן להכיר את עולם העבודה וכך לבחור באופן מושכל. בהצלחה
סגור