פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

קראתי באיזשהו אתר שלימודים במכללת אריאל מעניקים תואר אוניברסיטאי (כי היא שלוחה של אוניברסיטה...). האם זה נכון? ואם כן, האם מחשיבים זאת כאילו ממש למדת באוניברסיטה או שמבחינת המעסיקים עדיין מדובר במכללה...?
אפרת יצחקי רבינוביץ | 23:06  09/04/07
שלום חן מכללת "אריאל" מוסמכת להעניק תואר ראשון בתחומים הנלמדים בה. הם כמובן תארים מוכרים ברגע שהמועצה להשכלה גבוהה הכירה בה והסמיכה את המכללה לקבלת תארים, אך התואר יחשב ממכללת "אריאל".
מיטל אלמקייס | 14:19  10/10/08
שלום אני מתעניינת בלימודי תואר שני (לסמסטר חורף או אביב) בתחומי החינוך ומדעי החברה (פסיכולוגיה וכו') אני בעלת תואר ראשון בחינוך מיוחד בממוצע 86 אשמח אם תחזרו אלי לגבי כל תשובה 052-6555363 תודה
מיטל אלמקייס | 14:19  10/10/08
שלום אני מתעניינת בלימודי תואר שני (לסמסטר חורף או אביב) בתחומי החינוך ומדעי החברה (פסיכולוגיה וכו') אני בעלת תואר ראשון בחינוך מיוחד בממוצע 86 אשמח אם תחזרו אלי לגבי כל תשובה 052-6555363 תודה
סגור