פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

גיל | 10:45  14/07/10
אני מנסה לשפר נתונים כדי להתקבל לאונ'. יש לי ממוצע 106 ו550 פסיכומטרי, האם כדאי לי לעשות מכינה? למיטב הבנתי ממוצע מכינה יכול להחליף ממוצע בגרות, האם כדאי לי לקחת מכינה דווקא בנושאים שאני חזק בהם כדי להוציא ממוצע גבוה?
המכון הטכנולוגי | 15:22  14/07/10
גיל שלום, מדבריך עולה כי אתה מתלבט בין שיפור נתונים והפסדת שנה לבין קבלה לשנת לימודים זאת. כנציגת המכון הטכנולוגי חולון .H.I.T, חשוב לי לספר לך כי אנו מציעים תואר ראשון B.Sc במדעי המחשב. חבל להפסיד שנה ,לשפר פסיכומטרי ,בזמן שבו יכולת כבר לסיים את שנת הלימודים הראשונה. בנוסף, לענין ההבדל בין מדעי המחשב להנדסת תוכנה: תואר זה מסתכם ב-3 שנים אשר בסיומם ניתן כבר להשתלב בשוק העבודה ולצבור ניסיון בתחום במקום להמשיך לשנה נוספת . נתוניך האישיים שציינת ,יכולים בהחלט להתאים לקבלה אצלנו במכון כבר לשנת הלימודים הנפתחת באוקטובר. יתר על כך, במידה וממוצע הבגרויות שלך הינו 106, הינך זכאי למלגת מצוינות אצלנו בגובה שליש משכר לימוד שנתי. תוכנית הלימודים עוסקת במגוון תחומים: אלגוריתמיקה, פתרון בעיות, תכנון וניתוח אלגוריתמים, הבנת מבנה המחשב ודרכי פעולתו, שפות תכנות, ושימושי מדעי המחשב בתחומים שונים. לשאלתך לענין ההבדלים בין המוסדות : המכון הטכנולוגי חולון נחשב למוביל בתחומי הוראת הטכנולוגיה המתקדמת – מהיבטיה המדעיים המקצועיים, הכלכליים והתרבותיים. המכון מקפיד על רמת הוראה מתקדמת , מעבדות משוכללות המחוברות לתעשיה וסגל מיומן המעניק יחס אישי לסטודנט. בנוסף שכר הלימוד במכון מסובסד והוא כשכר לימוד אוניברסיטאי. בפקולטה, הדגש בלימודים הוא על ידע תיאורטי לצד ידע מעשי וחיבור ישיר לתעשייה. בשל כך משתלבים הבוגרים ביעילות בשוק העבודה הטכנולוגי בתום לימודיהם. בנוסף ,במחלקה אופציה למסלול לימודים גמיש המאפשר שילוב לימודים ועבודה. עוד יש לציין , כי במכון "היחידה להכוון תעסוקתי" אשר תפקידה הוא לשלב את בוגרי המכון ואת הסטודנטים בתעשייה. היחידה מקיימת קשרי עבודה עם חברות מובילות במשק ומובילה ירידי תעסוקה. כדי לקבל את כל המידע הרלוונטי לך ולקביעת פגישת ייעוץ אישית , אנא שלח את פרטייך לכתובת המייל– [email protected] ואנו נשיב בהקדם. בהצלחה, טליה, נציגת H.I.T, המכון הטכנולוגי חולון http://www.hit.ac.il
גיל | 16:26  14/07/10
יש מכללות בירושלים שמציעות אותו דבר, אבל אני שואף להתקבל לאונ'. אפשר לקבל תשובה לשאלה המקורית?
סגור