פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שלום רב, אני משוחרר מזה כשנתיים ולמעשה עד ניום אינני מצליח להגיע לידי החלטה מה אעשה בחיים. מצד אחד נראה לי שאני רוצה ללמוד אך לא יודע מה, אם כבר הגעתי להחלטה מסויימת אז זה בגלל אנשים אחרים,אז אני משתנה שוב ומחליט לא לפעול על פיה. יום אחר אני מסוגל להתעורר ולהחליט שלימודים כלל לא בשבילי ואני נולדתי להיות פועל פשוט ועדיף לזרום עם הזרם בלי לעשות כלום, יום אחר אני מבין שמצבי מורכב מאוד וחובה עליי ללמוד. אני בעל תעודת בגרות חלקית,ללא עבודה קבועה,אני נמצא במצב מבלבל מאוד ומ וטרד ממצב זה. האם עליי לפנות ולעבור הכוונה מקצועית או שמה עליי למצוא בכלל עבודה רצינית ולהתקדם איתה בלימודים תוך כדיהעבודה?או שבכלל לוותר על לימודים?אשמח לקבל את עצתך אני ממש מיואש ממצבי. תודה רבה
אפרת יצחקי רבינוביץ | 16:51  10/04/07
שלום אבי אתה מתאר בלבול רב ולא ברור לי עד כמה אתה מכיר עצמך ולכן אני מציעה לך לפנות ליעוץ בבחירת מקצוע, דרכו תוכל להיות מודע לכישוריך, לצרכים אותם אתה רוצה למלא דרך העבודה וכן לתחומי העניין ולמאפייני האישיות. יועץ יוכל לסייע לך לעשות סדר בכל המידע והכיוונים שעליהם חשבת. יעוץ מסוג כזה קיים במכונים פרטיים ואצל יועצים פרטיים. אני מאוד ממליצה על יעוץ כזה לפני שתקבל החלטה לותר על לימודים. לימודים הם הדרך להכשיר עצמך למקצוע ולא המטרה בפני עצמה וביעוץ תוכל למצוא את המטרה. בהצלחה
סגור