פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שי | 23:14  15/04/07
היי . שמי שי ואני בן 26 אני כותב אחרי שהפסקתי יעוץ מקצועי באמצע. אך גם ביעוץ וגם במבחן שניתן לבצע באתר התוצאות יצאו זהות >לפי הולנד אני בר מזל להיות מאופיין ע"י 3 תכונות דומיננטיות:(חוץ מהתכונה הבולטת ביותר שלי שהיא היפראקטיביות-כלומר ADHD) מקום ראשון: הטיפוס החברתי (22) מקום שני: הטיפוס האומנותי (20) מקום שלישי: היזם(19) באילו תחומים כדאי לי להתפתח עם תכונות שכאלה במה כדאי לי לעשות תואר? מה יכול להתאים לי? האם משפטים יכול להתאים?(יש לי בגרות 93 עם 5 יח"ל באנגלית )ויום שישי פסיכומטרי אני מעריך בסביבות 550 . אודה מאוד לתשובתך המקצועית
אפרת יצחקי רבינוביץ | 21:29  16/04/07
שלום שי מסקרן אותי מדוע עזבת יעוץ באמצע...? בכל אופן, על סמך הנתונים שמסרת משפטים עשוי להתאים, אך נראה כי על סמך נתוני הבגרות והפסיכומטרי תוכל ללמוד במכללות. גם תחומי הוראה, טיפול, עסקים ,עיצוב פנים עשויים להתאים וזאת רק על סמך הנטיות המקצועיות ולא מתוך היכרות מעמיקה איתך. בהצלחה
shay shay | 15:53  17/04/07
עזבתי כי זה רק נתן יותר אופציות ובילבל אותי יותר.....:( זה היה גם בתקופה שלא ידעתי איפה אני עומד מבחינת ציונים. ועדיין שריתי בחלומות באספמיה להיות מוסיקאי מצליח (לא משנה זה עלה רק 250 הודות לעזרת כוחות הביטחון).
אפרת יצחקי רבינוביץ | 22:52  18/04/07
שלום שי גם אני נתתי לך הרבה אופציות מקווה של בילבל מידי. במידה ואתה ממשיך לא לדעת אני כן מציעה לך תהליך של יעוץ, זה עוזר להכיר עצמך טוב יותר, לארגן את המידע ולהכיר גם את עולם המקצועות טוב יותר. ועוד דבר קטן.. אני שמחה שהבנת שהתגובה לשירה זה בעצם אליך כי טעיתי בכותרת!בהצלחה
סגור