פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אורית רייטמן | 09:45  26/04/07
אפרת שלום, מילאתי את השאלון ולהלן התוצאות חבתרתי 17 מנהלי 10 יזמי 4, מקצועי היום הוא מנהלת לשכה, מזכירה וכל הנזרות מכך. פוטרתי ממקום העבודה האחרון שלי ואני מרגישה כרגע בצומת דרכים שבה אני מעוניינת אולי לשנות כיוון. מה המלצתך ? תודה,
אפרת יצחקי רבינוביץ | 20:44  28/04/07
שלום אורית כיוון שכיום נטייתך הראשונית היא לתחום החברתי השינוי הנדרש צריך אולי להיות לכיוון של עבודה עם אנשים ממקום יותר טיפולי ויעוצי ופחות עבודה משרדית עם ניירת. במידה ואת אקדמאית תוכלי לעשות הסבה לעבודה סוציאלית, משאבי אנוש. במידה ואינך אקדמאית תוכלי ללמוד הפקה, הדרכה, ניהול כ"א, שיווק ועוד. כל תחום מכיל מקצועות רבים וכדי למצוא את הכיוון חשוב שתשאלי עצמך מה היה חסר לך בעבודתך הקודמת ואילו חלקים היית רוצה לבטא בעבודתך החדשה.בהצלחה
סגור