פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

ריקי | 10:34  07/03/11
שמי ריקי , בת 36. אני בעלת תואר ראשון בחינוך בהתמחות ביולוגיה וכן בעלת תעודה מקצועית לייעוץ ארגוני מאוני' בר-אילן. אני מאוד רוצה לעסוק בתחום היעוץ הארגוני ולצערי אני מגלה שאף אחד לא מוכן לתת לי צ'אנס כי אין לי תואר שני בתחום. אני מתלבטת אם ללכת וללמוד תואר שני בייעוץ ארגוני או ללמוד תואר שני במנהל עסקים היות וכבר יש לי את התעודה המקצועית מבר-אילן. אני חוששת שגם לאחר לימודי מנהל עסקים זה לא יהיה מספיק טוב מצד שני כבר למדתי קורס מקיף בתחום היעוץ הארגוני. בנוסף אציין שאני מתכננת ללמוד באוניברסיטה הפתוחה את התואר במנהל עסקים ותואר זה ללא התמחות מסויימת. ניתן לבחור אשכול בתחומי ניהול הארגון. תודה רבה על תשובתכם וייעוצכם, ריקי
בקי חיימוב | 12:32  09/03/11
ריקי שלום, אני מבינה את ההתלבטות הגדולה סביב השאלה "מה ללמוד", ידוע כיום שיש עדיפות לבעלי תואר על פני בעלי תעודה באותו התחום. מאחר ואת מרגישה כי רכשת את הכלים החשובים ואולי גם ללמוד מחדש את אותו התחום זה מיותר וכן מאחר ובכל זאת חשבת על לימודי תואר שני- הייתי מציעה לך כן לבחון אפשרות ללימודי מנהל עסקים עם התמחות ספציפית כדי למקד את תחום ההתמחות שלך ובכך תקבלי עדיפות גם במקומות העבודה. יש מספר מסלולים שמאפשרים להתמחות בתחום הארגון מעבר לייעוץ הארגוני- כמו התמחות בניהול אסטרטגי. בהצלחה, בקי
סגור