פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

מוריה | 15:05  01/05/07
אני ממש אובדת עצות אין לי מושג ולו קלוש מה ברצוני לעשות האם ישנה אפשרות שתציעו לי מה לעשות?!? תודה רבה
אפרת יצחקי רבינוביץ | 21:55  01/05/07
שלום מוריה מבלי להכיר אותך קשה להמליץ על תחומים. אוכל לכוון אותך לדרך בה תוכלי לאסוף מידע על עצמך ועל עולם המקצועות בכדי שתוכלי לקבל החלטה. חשבי על חלום ילדות, מה היו הפעילויות שעניינו אותך בילדותך ועד היום, במה בחרת לעבוד כעבודות זמניות, מה היה תפקידך בצבא (אם שירתת) ומהם הכיוונים עליהם חשבת. מה סביבתך חושבת שמתאים לך וכו'. לגבי מקצועות קראי בספריות מקצועיות על עיסוקים שונים, שוחחי עם אנשים על המקצוע שלהם וקראי באתר זה על תחומי לימוד שונים. במידה ותצטרכי שאיש מקצוע יסייע לך בעיבוד המידע , פני לקבלת יעוץ בבחירת מקצוע במכון אדם מילא או במכונים אחרים שאותם תוכלי לאתר באינטרנט.בהצלחה
סגור