פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

גל | 19:48  07/05/07
אז ככה, חשבתי ללמוד מנהל עסקים... העניין הוא שאני בן אדם שהוא שקט, עם פרופיל נמוך, לא רוצה להיות באור הזרקורים, ובעיקרון אף פעם לא ימצא עצמו עובד במקומות שהעבודה היא בעצם לשכנע אנשים באגרסיוביות לקנות משהו, לייפות את הדברים, להתחנחן... וזה אחרי ניסיונות קשים וכואבים כמו בדוכן אוכל שאני פשוט לא מוצאת את עצמי מתאימה לדבר הזה. לא יכולה להגיד לאנשים תקנו 2 זה יותר משתלם, רוצה לשתות נורא חם בחוץ..... זה בא לאנשים מסויימים בטבעיות ואני לפעמים מעריצה את זה... השאלה היא אם בכלל יש לי משהו לחפש במנהל עסקים אם אני בן אדם כזה... אני לא יודעת אם רוב העבודות אחרי תואר כזה הן בעלות אופי של שיווק אגרסיבי של משהו ובעצם להיות מוכרת בחנות שתרצה שתצא עם כמה שיותר דברים בידיים.... מקווה שהבנתם משהו מכל מה שניסיתי להגיד כאן... אני צריכה עצה מהניסיון שלכם...
אפרת יצחקי רבינוביץ | 22:19  08/05/07
שלום גל בתחום של מנהל עסקים יש שלוש התמחויות: שיווק, מימון ומערכות מידע, כך שאינך צריכה דווקא להתמקד בשיווק. כמו כן, מה שאת מתארת מתייחס יותר למכירות וברמות הגבוהות של שיווק, את עוסקת יותר בניהול מוצר, חשיבה יותר אסטרטגית ומערכתית לשיווק המוצר, התווית מדיניות ועוד ופחות באה במגע עם אנשים במובן שתיארת.אני מציע לך לקרוא בתוכנת המית"ם שבמכון אדם ילא, על התחום של מהל עסקים וללמוד על כך יותר מתיאור העיסוק. בהצלחה
סגור