פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

עינב | 20:24  10/10/11
שלום, סיימתי זה עתה תואר ראשון בחינוך מיוחד וברצוני להמשיך ללימודי תואר שני במנהל עסקים והתמחות במנהל מערכות מידע. האם תהיה לי בעיה ללמוד את קורסי ההשלמה (משום שלא עשיתי תואר ראשון בתחום המחשבים) ואת שאר הקורסים בתואר? והאם תהיה לי בעיה להתקבל לעבודה לאחר שאסיים את התואר, משום שלא עשיתי תואר ראשון במנהל מערכות מידע? כמו כן, אציין שבעברי לא למדתי קורסים בתחום המחשבים. תודה!
אונ תא | 14:01  11/10/11
היי, בנוגע לשאלה השנייה, ישנם מתקבלים נוספים שמגיעים מתחום לא רלוונטי כך שנראה לי שלא אמורה להיות בעייה בתחום התעסוקה למרות שהתואר הראשון שלך מתחום שונה. בנוגע לדרישות ידע קודם-להלן קישור לקורסים הנדרשים כדי שתוכלי לבדוק מהי רמת הקושי והבעייתיות לגבייך וכך תוכלי לגבש החלטה בנוגע ללימודים בתחום. http://recanati.tau.ac.il/?CategoryID=724 ליבנה גולדשטיין רכזת רישום וקבלת מועמדים
סגור