פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

נטלי | 22:30  16/05/07
אני צריכה עזרה ...בשנה הקרובה אני הולכת ללמוד במכללת אשקלון ויש לי התלבטות די קשה בהתחלה חשבתי ללמוד קרימינולוגיה שזה נושא שמאוד מעניין ומרתק אותי אך שמעתי רבות על זה שקשה למצוא עבודה בתחום כבר מהתואר הראשון אז לאחרונה התחלתי לחשוב על מדעי המדינה ומשבי אנוש שזה רב תחומי תואר ראשון של בר אילן עכשיו אני לא יודעת מה זה בדיוק רב תחומי מה זה אומר האם זה משתלם לי האם זה עדיף על קרימינולוגיה מה אני יכולה לעשות אחרי זה עם התואר הראשון ברב תחומי בקיצר כמה שאתם יכולים להסביר לי בעניין אשמח מאוד ואם בכלל כדאי לי ללמוד מדעי המדינה ומשאבי אנוש או שיש עוד אפששרות שזה סוציולוגיה ואנתרופולוגיה שתוכנית הלימודים גם נשמעת לי מעניינת אבל אין לי מושג מה זה אנתרופולוגיה אשמח גם אם תסבירו לי עוד דבר שאני מציינת שזה גם רב תחומי. כמו שאתם רואים אני מתוסבכת מאוד מצד אחד יש מקצוע שנורא מעניין אותי כמו קרימינולוגיה ומצד שני יש את התחום הזה שזה בעצם תואר ראשון של אוניברסיטת בר אילן שזה כבר נשמע יוקרתי וטוב,,,אשמח אם קצת תסדרו לי את הבלאגן בראש תודה מראש נטלי:) נ.ב התואר בקרימינולוגיה זה התמחותי של מכללת אשקלון
אפרת יצחקי רבינוביץ | 11:01  17/05/07
שלום נטלי לא כ"כ ברור לי במה את רוצה לעסוק בעתיד: במשאבי אנוש, בטיפול, ביעוץ, עבודה במשטרה ??? אני חושבת שבהתאם למטרה חשוב לבחור את הלימודים. מתוך דבריך עולה כי אינך מכירה את התחומים השונים וכי רצוי ללמוד על כך יותר. פני לספריית מקצועות הנמצאת במכון "אדם מילא" או באוניברסיטאות וקראי על כל תחום לימודי. גם באתר זה בחיפוש לימודים תוכלי לקבל מידע על לימודים. בכל מקרה אני תמיד מציעה להתחבר לעניין קודם כל בבחירה. בהצלחה
סגור