פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שלום, עשיתי את השאלון והתוצאות הן אותן התוצאות הידועות לי כבר זמן רב. הטיפוס היזמי והטיפוס החברתי. התחלתי ללמוד הנדסאי תעשיה וניהול וכרגע אני מרגישה שהלכתי ללמוד זאת יותר בשביל הכסף הגדול בהייטק מאשר לעצמי ולמטרותיי. אך בפועל איני בטוחה מה ללמוד כרגע לתואר ראשון.. מחפשת אתכן,שעברתם את התהליך של בחירת מקצוע ותוכלו לעזור לי להבין לאן אני חותרת. בבקשה יום טוב, בת-אל
שלום, תהליך בחירת המקצוע הוא אינדיביואלי לכל אחד. זה שאת יודעת איזה טיפוס את, יכול למקד אותך לתחומים שיתיאמו יותר עבורך. חשוב גם לשים לב מה הטיפוס השלישי שיצא, והמטרה היא למצוא תחום שישלב בצורה הכי טובה עבורך את שלושת הטיפוסים. נסי לבחון את האפשרויות שיש תחת הפקולוטה למדעי החברה ולמנהל עסקים ולבחון אפשרויות שמשלבות את התחומים הנ"ל. בהצלחה
תודה רבה, יצאתי חקרנית, חברתית וניהולית. מגיל 15 אני יודעת שזו אני אך מה ניתן ללמוד עם כל אלו? תואר ראשון בחינוך , שני בפסיכולוגיה ושלישי בניהול...
סגור