פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

יובלי מבולבלי | 11:08  29/03/12
אהלן, הוצאתי בפסיכומטרי יותר מ-700 אך הבגרות שלי חלשה (ממוצע 93) והייתי רוצה להתחיל ללמוד באוקטובר. אני חושב לעשות שנה א' בפתוחה. העניין האקטוי הוא האם הממוצע האקדמאי של שנה א' מחליף את ממוצע הבגרות וגם הפסיכומטרי נכלל בשיקול של קבלה לשנה ב'? עיקר ההתעניינות שלי הוא במקצועות ההנדסה בתל-אביב, העברית ובן גוריון. תודה למפרע
שלום, למיטב ידיעתי מוסדות הלימוד מתייחסים לממוצע האקדמי לפני סגירת התואר בעיקר אם זה תואר שנלמד תחת אותו מוסד. אינני בטוחה לגבי אופן ההתייחסות של האוני' שציינת באשר לציוני הקורסים באוני' הפתוחה. אני ממליצה לפנות ישירות לאותם מוסדות ולברר מולם לגבי האופציות. מעבר לכך, במידה וחשבת כבר על האוני' הפתוחה יש להם מסלול שנקרא "אפיקי מעבר"- תכנית אשר מאפשרת תחילת לימודים בפתוחה ולהמשיך לאוני', מומלץ לפנות אליהם ולבדוק. בהצלחה
סגור