פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שלום, הייתי מעוניינת לדעת מהם אפשרויות התעסוקה לבעלי תואר שני ביעוץ חינוכי וללא תעודת הוראה?
שלום, הייעוץ החינוכי לתואר שני מקנה לך כלים רבים אשר מאפשרים לך לעסוק גם במוסדות בלתי פורמליים. כלומר עמותות שונות וארגונים אשר עובדים עם אוכלוסיות הזקוקות להכוונה מסוימת. לפני שאת ניגשת לזה- כדאי שתעשי בירור עם עצמך, עם אילו אוכלוסיות היית רוצה לעבוד? אילו גילאים? בהצלחה
מבחינה אישית איני מרגישה שאני מוגבלת מבחינת טווח הגילאים וביכולתי ליצור קשר טיפולי-ייעוצי עם כל אדם ובכל גיל (על סמך ניסיון מקצועי) מאחר והפן הייעוצי -טיפולי הוא זה אשר מעניין אותי יותר ואיני מתחברת לפן ההוראתי כפי שמתבקש במערכת החינוך רציתי לדעת אילו מקומות ספציפיים: עמותות/ארגונים מעסיקים יועצת חינוכית ללא צורך בתעודת הוראה.
סגור