פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

היי, שמעתי שיש לימודים לתואר ראשון בתחומי המיים... האם זה נכון? אם כן, איפה לומדים זאת? חשוב לי לציין שמדובר בלימודים אקדמיים ולא תעודת הנדסאים או תעודה אחרת.. זה תואר לכן אני שואלת כי שאר הלימודים לתעודות אני מכירה.. אודה מראש
שלום עדי. בהחלט קיים תואר ראשון בהנדסת כימיה. במסגרת תואר זה קיימים מסלולי התמחות שונים, כגון: הנדסת ביוטכנולוגיה, הנדסת חומרים והנדסת מים. תחום טכנולוגיית מים, אשר בו את מעוניינת ומפנה שאלה, מתפתח בקצב מהיר וכיום הוא מקצוע בעל חשיבות רבה מאוד, במיוחד במדינת ישראל. בימינו , אחת הסוגיות החשובות הניצבות בראש בעיותיה של מדינת ישראל הינה מחסור במים והצורך המדיני לפתח את טכנולוגיות העוסקות במים הולך וגובר. בשל כך, השוק התעסוקתי זקוק לבוגרי האקדמיה בעלי ידע מקיף וייחודי בתחום חדש זה. מדובר בתחום לימודים חדש אשר צובר תאוצה לנוכח צרכי הטיפול בסוגיות שונות בתחום טכנולוגיות המים – טיהור המים, טיפול ושמירה על איכות המים, התפלת מים, שינוע, הובלת מים וניצול מקורות מים. כתוצאה מכך, במרכז האוניברסיטאי אריאל בשומרון הבחינו במגמת הביקוש הזו במשק הישראלי ויצרו מסלול לימודים של טכנולוגיית מים אשר משלב את תחום הנדסת מים בלימודים המדעים ובוגר מסלול זה יוצא נשכר ועם הבנה רחבה יותר, השולט במרחב ולא ממוקד על הנדסה או כימיה בלבד ובכך יוצר יתרון על פני מועמדים אחרים בשוק התעסוקה. כיום ניתן ללמוד לימודי טכנולוגיית מים בדרך כלל בבתי ספר להנדסאים. המרכז האוניברסיטאי מציע תכנית הלימודים לתואר אקדמי לכל דבר במסגרת הלימודים להנדסת כימיה- מגמת התמחות לטכנולוגיית מים, אשר מעניקה לסטודנטים ידע עדכני במגוון התחומים הללו ומכשירה אותם לעסוק בתפקידים שונים בתחום. ניתן להירשם ללימודים במסלול זה כבר עכשיו. ההרשמה בעיצומה ותמשך עד תחילת חודש אוקטובר הקרוב! מומלץ להזדרז ולהירשם. לפרטים והרשמה בטלפון: 1-800-660-660 http://www.ariel.ac.il/images/stories/site/management/PublicRelations/divur/mekcoot_bioligiim.jpg
סגור