פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

לילי | 13:33  30/11/12
שלום, אני בת 25, לפני חצי שנה התחלתי ללמוד במכללה מקצוע שלא מעניין אותי בכלל, אני מאוד סובלת, לא מרוכזת בשיעורים ולא מסוגלת להכריח את עצמי ללמוד בגלל שלא מתחברת למקצוע הזה בכלל. אני מאוד רוצה לפרוש וללמוד מקצוע שכן מאוד מעניין אותי - תזונה (דיאטנית). אבל יש כמה בעיות: 1. הייתי מעדיפה לימודי תעודה, כדי לסיים כמה שיותר מהר ולהתחיל לעבוד בתחום הנלמד. 2. מצבי הכלכלי לא מאפשר לי להשקיע הרבה זמן בלימודים, אני חייבת לעבוד במשרה מלאה. עד כמה פרקטי ללמוד תזונה לתעודה ולא לתואר? האם ניתן למצוא עבודה בתחום רק עם תעודה? ואיפה ניתן ללמוד לתעודה בחיפה? תודה
בקי חיימוב | 15:40  11/12/12
שלום, ישנם לימודי תעודה שהם מקיפים מספיק כדי לאפשר לך לעסוק כתזונאית במוסדות השונים. עם זאת, כמו בכל תחום- אדם בעל תואר ראשון יהיה מבוקש יותר בתעשייה, בפניו נפתחות אופציות רחבות יותר להתפתחות בתחום, גם מקצועית וגם כלכלית. בנוסף, אדם המסיים תואר ראשון בתחום, יכול לעסוק כתזונאי קליני לאחר קבלת אישור מטעם משרד הבריאות. אם השיקול שלך בבחירה בין לתואר לתעודה הוא שיקול של זמן השקעה בלימודים, חשוב לומר שגם לימודי תעודה אורכים זמן רב של כ-3 שנים. ממליצה לך לקרוא יותר חומרים בנוגע לתעסוקה בעולם התזונה ורק אז להחליט אילו לימודים רלוונטיים לך. בנוסף, ישנם מוסדות שונים אשר מקיימים לימודים בחיפה. צרי עימנו קשר טלפוני במספר 03-5767671 ונוכל להתאים לך את המוסד הרלוונטי. בהצלחה
סגור