פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

מורן | 20:19  01/01/13
היי,אני כרגע לפני לימודי תואר ראשון.רציתי לדעת איזה תואר ראשון הכי כדאי לי ללמוד בכדי להמשיך לייעוץ חינוכי?תודה,מורן.
בקי חיימוב | 18:10  24/01/13
היי מורן, כדי להמשיך לתואר שני בייעוץ חינוכי מומלץ לבוא מתחום החינוך/פסיכולוגיה/מדעי ההתנהגות, ניתן גם מעבודה סוציאלית. הדבר שכדאי לשים עליו דגש זה לבחור בכמה שיותר קורסים בתחום הפסיכולוגיה והמבואות כדי לא להידרש ביותר מדי השלמות. בהצלחה
יש לי אפשרות לעשות:או תואר ראשון בייעוץ והתפתחות האדם ואז תואר שני בייעוץ חינוכי,או תואר בפסיכולוגיה חינוך ואז ייעוץ חינוכי...מה עדיף?
בקי חיימוב | 19:43  04/03/13
היי שוב, הדרך הנכונה ביותר לבחור את המסלול היא בעצם בבחינת קשת התפקידים אשר תפתח בפנייך בסיום התואר הראשון. כמובן שהמסלול שיפתח בפנייך יותר אופציות מעניינות ולא רק ייעוץ חינוכי, יהיה כדאי יותר. בהצלחה :)
סגור