פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

דניאלה .ת. | 23:05  04/07/07
שלום שמי דניאלה וברצוני לשאול מספר שאלות בענין בחירת מקצוע . לפני שאני אתחיל ברצוני לספר קצת על עצמי . סיימתי את לימודי התיכון עם תעודת בגרות טובה אפילו מאוד. שנה לאחר מכן עשיתי שירות בתחום החינוך המיוחד ולאחר מכן- השנה עבדתיוחסכתי ללימודים אקדמיים וגם עשיתי פסיכומטרי- שאני די מאוכזבת מהציון הענין הוא שקיוותי שהשירות יתן לי מענה לבחירת מקקצוע אבל לא רק שלא קיבלתי מענה גם התברר לי שאני בכלל לא רוצה לעסוק בתחום החינוך המיוחד למרות שמאוד נהניתי. זה די תקע אותי כי התברר לי שנשארתי עם המון סימני שאלה בהקשר לבחירת מקצוע ואני ממש לא יודעת מה לעשות התחלתי לחשוב קצת על לימודי אדריכלותכי תמיד אהבתי אומנות ותמיד היה לי חשיבה יצירתית אבל כשהתחלתי לברר על זה שמתי לב שלהרבה מהם אין עבודה - דבר שמוד מפחיד אותי . וזה רק תחום אחד שמןשך אותי אני פשוט לא יודעת מה לעשות ועל מה עוד לחשוב בבקשה תעזרו לי
אפרת יצחקי רבינוביץ | 23:09  04/07/07
הי דניאלה זה נשמע שאת ממש בתחילת הבירור וההכירות עם עצמך ועם עולם העבודה והמקצועות, לכן מציעה לך לפנות ליעוץ בבחירת מקצוע כדי להסתייע בארגון המידע והכוונה לתחומים המתאימים לך ביותר. אני חושבת שאין לך מה להצטער לגבי ההתנסות בצבא, כיוון שהיא נתנה לך אינפורמציה לגבי התחום ורק מתוך כך יכולת להחליט שתחום זה אינו בשבילך. כלומר, כל התנסות חשובה ומספקת מידע משמעותי לבחירות בהמשך.בהצלחה
סגור