פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

עדי מ | 19:08  01/09/07
אפרת שלום ! חזרתי לפני כשבועיים מטיול של שנה בחו"ל לא תכננתי להתחיל ללמוד השנה כיוון שלא ידעתי איזה תחום ללמוד. לאחר שבוע מעמיק באינטרנט גיליתי את התחום יחסים בינלאומיים. הנושא נשמע מאד מעניין אך חסרה לי אינפורמציה... הבנתי שתואר ראשון של זה אפשר לעשות רק באוני' העברית. ניסיתי להכנס לאתר שלהם ולבדוק תנאי קבלה ואם יש אופציה בכלל להתחיל באוקטובר הקרוב, אך כל פעם שניסיתי הופיע לי דף ריק (לא ברור איך ולמה) השאלה שלי אם את יודעת מהם תנאי הקבלה .כרגע יש לי ממצוע 102 ופסיכו' 541 התכנון ההתחלתי היה לשפר פסיכו' בשנה הקרובה ולקחת שנה חופש לחשוב מה אני רוצה לעשות בחיים. כיום, אני מרגישה שאני אבזבז עוד שנה מהחיים שלי אם אני לא אתחיל ללמוד בקרוב. אני לא רוצה לעשות החלטה לחוצה ואני מודעת לכך שאם אני אעשה פסיכו' חוזר אני אשפר, ובהמון. (את הראשון עשיתי בזמן הצבא וניגשתי לבחינה בלי ללמוד לפני) מה את מציעה לי לעשות? אני מרגישה שבמצב הנוכחי אין לי הרבה אופציות. אגב, חשבתי גם אולי על שילוב של יחסים ציבוריים ולימודי מזרח אסיה או מדעי המדינה בשילוב עם תקשורת (גם נושא שמעניין אותי ואני טובה בו) המון תודה מראש! עדי
אפרת יצחקי רבינוביץ | 12:21  03/09/07
הי עדי אני לא יודעת לגבי תנאי הקבלה היות והם משתנים משנה לשנה וממוסד אחד לשני בהתאם לביקוש לתחום. ניתן ללמוד את התחום גם באוני' בן גוריון במחלקה לפוליטיקה וממשל וגם באוני' חיפה בחוג למדעי המדינה. נסי לברר דרך משרדי רישום סטודנטים לגבי תנאי הקבלה או דרך הידיעונים אותם תוכלי למצוא חינם בספריית מקצועות באוני' חיפה או ת"א. השילובים שאת מציינת מעניינים, לגבי הפסיכומטרי- במידה ולא תתקבלי לחוגים בהם את מתעניינת אז כדאי לשקול לשפר. בהצלחה
סגור