פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

רווית | 16:42  25/12/06
היי, מה שלומך? כתבתי פה בעבר, ואני חושבת שאני בסופו של דבר אלך ללמוד ריפוי בעיסוק. אני יודעת שמתאים לי לעבוד עם אנשים. כתוב באיזה אתר שהסתכלתי שהמשכורת היא בסביבות ה- 4000 ש"ח. עם כל הרצון הטוב והעבודה הקשה, זה לא מעט? אני משפרת פסיכומטרי כדי להתקבל.. צריך סכם של 670. דיברתי עם מזכירת החוג, ואמרה לי שאם לא מגיעים לסכום הזה, ניתן לכתוב מכתב, וסביר מאוד להניח שזה יעזור. האם את מכירה מקרים כאלו? אני חושבת שיש גם ראיוניות אישיים. זה קשה לעבור את כל זה? זאת אומרת, בראיונות מסננים הרבה, לא? עוד דבר, לימודי תרפיה באומנות עולה בערך 100 אלף ש"ח לשלוש שנים. זה מאוד יקר. יש דרך ללמוד את זה דרך התשלמות לאחר תואר בריפוי בעיסוק? או אולי משהו אחר שיותר מפותח וספציפי? תודה רבה על עזרתך מיכל.. ממש מזל שאת פה רווית
מיכל תירוש | 21:59  25/12/06
הי רוית, לגבי השכר, זה משהו שמשתנה עם הזמן ועם מקום העבודה, כך שאיני יודעת לפי מה נקבע הסכום שציינת, אך זה בוודאי לא משהו קבוע. יחד עם זאת, קחי בחשבון שהשכר במקצועות טיפוליים (אלא אם את עובדת באופן פרטי, ולפעמים גם אז) הוא לרוב יחסית נמוך. לגבי מקרים חריגים, ברוב המוסדות בהחלט יש התייחסות למקרים חריגים, והבקשה שיתייחסו אליך בדרך זו היא בהחלט משהו לגטימי. האם זה עובד? זה משתנה, אך אני מאמינה בד"כ בניסיון של מזכירות החוג- מניסיוני, אם הן הרבה זמן במקום ומכירות את הנהלים, הן לרוב יודעות לייעץ בצורה נבונה מה לעשות. כך שאם היא הציעה לנסות גישה כזו, שווה לפחות לשמוע ובטח שלא יזיק לנסות. עם זאת, נשמע שיש לך עוד קצת זמן עד אז, ושכדאי קודם לראות איך ילך הפסיכומטרי... בדומה, אני במקומך לא הייתי מטרידה עצמי בשלב זה בנושא של תרפיה באומנות. מאחר ומדובר בכל מקרה בלימודים מתקדמים, הרי שהכי מוקדם שתוכלי להתחיל בהם זה עוד 3 שנים, ועד אז יהיו וודאי מגוון שינויים ואולי גם יותר אפשרויות. כך שלדעתי, דבר- דבר. תתחילי בלימודי תואר ראשון ואח"כ "תלחצי" לגבי השאר. הרי עם הזמן גם המסלולים וגם את משתנים... מיכל
סגור